trenar
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İNAN SÜT ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 23.11.1989 tarihinde İlhan İNAN ve Muhittin İNAN tarafından fiilen kurulmuş, ve İnebolu Yolu Üzeri / Seydiler adresinde ticari faaliyetlerine başlamıştır.
Faaliyetlerine başladığı ilk yıllarda sadece beyaz peynir üretimi yapan firmamız bugün sektöründe hem teknoloji hemde ürün çeşitliliği açısından sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamızda halen Kaşar Peyniri,Dilimli Kaşar Peyniri,Dil Peyniri,Örgü Peyniri,Krem Peynir,Beyaz Peynir,Naturel Beyaz Peynir,Krema,Tereyağı,Lor üretimi yapılmaktadır.
Firmamız üretimde kullandığı ana hammadde olan sütü kurulu bulunduğu ilçe ve yörelerindeki yaklaşık 3000 adet müstahsilden ve Tarımsal amaçlı kalkınma kooperatiflerinden temin etmektedir. Buna ilaveten firmamız yaptığı yatırımlar ve sağladığı ekonomik girdi sayesinde bulunduğu bölgenin ekonomik gelişmesine olumlu etki yapmış,yöresinde çalışmak isteyen kişiler için bir iş potansiyeli oluşturmuş , üreticiyi kaliteli ve yeterli hammadde üretimi için teşvik edici ve eğitim verici bir kuruluş kimliğine kavuşmuştur.
Ayrıca firmamız büyüme ve pazardaki payını arttırma politikasının bir parçası olarak Konaklı Beldesi Ödemiş/İZMİR adresinde yeni bir tesis kurmuş, Bu tesis 2008 yılında faaliyete geçirilerek firmamızın hedefleri doğrultusunda üretimine başlamıştır.
Üretmiş olduğumuz ürünlerimizin büyük bir kısmı İstanbul’daki pazarlama merkezimize gönderilmekte, buradan da çoğunluğu A-101, Hakmar ve Bim gibi hipermarketlere olmak üzere satışı gerçekleştirilmektedir.
Sürekli gelişimi,kaliteyi,gıda güvenliğini ilke edinen firmamız bu amaçları doğrultusunda ISO 9001:2000, ISO 22000:2005,PAS 220:2008 YÖNETİM VE GIDA GÜVENLİĞİ SİSTEMİ,TSE, BRC ve Helal Gıda belgelerini alarak hedeflerine emin adımlarla yürüyüşünü daha da güçlendirmiştir.

DEĞERLERİMİZ;

  • Saygı
  • Sorumluluk
  • Mükemmellik
  • Tutku

MİSYONUMUZ

Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusuyla, çiftlikten sofralara süt değer zincirini ve bize emanet edilen kaynakları en verimli şekilde yönetip geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini artıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Süt sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu ve lider şirketi olmak.

İŞ YAPIŞ BİÇİMİMİZ

Çalışanlarımızın mutluluğunu gözetir ve gelişimini önemseriz.
Kararlarımızı oluştururken müzakere eder, birlikte doğruyu bulmayı, ortak aklı oluşturmayı hedefleriz.
İşimizi bilimin ve teknolojinin rehberliğinde, sürekli sorgulayarak ve öğrenerek yaparız.
İşimizi aynı zamanda sosyal sorumluluğumuz olarak görür, tüm paydaşlarımızla birlikte gelişiriz.
yenilikçi olmayı misyonumuzun gereği ve sürdürülebilirliğinin güvencesi olarak görürüz.
Doğal kaynakları, geri dönüştürülebilirliğini ve yenilenebilirliğini gözeterek en verimli şekilde kullanıp, geliştiririz.
Kurumsal yönetim ilkelerini gözeterek yapımızı sürekli geliştirmeye çalışırız.
Etik ilkelere bağlı kalırız.

Tasarım ve Uygulama (Artı Çizgi)